Menü
tu

Tourbillon Butiği

Saint-Petersburg

Rusya Federasyonu


Temas bilgileri

13, Bolshaya Konyushennaya Street
St-Petersburg, 19186

Butik Yöneticisi

Alexey Nazarov

Açılış saatleri

Pzt : 10:00 AM - 9:00 PM Sal : 10:00 AM - 9:00 PM Çar : 10:00 AM - 9:00 PM Per : 10:00 AM - 9:00 PM Cum : 10:00 AM - 9:00 PM Cmt : 10:00 AM - 9:00 PM Paz : 10:00 AM - 8:00 PM

Tourbillon Butiği Saint-Petersburg

Saint-Petersburg, Rusya Federasyonu Bir Tourbillon butiğini sanat, tarih ve kültüre bürünmüş bu şehirden daha ideal bir yerde hayal etmek zor!

Butik, şehrin ana caddesi, lükse adanmış Nevski Bulvarının çok yakınında, mükemmel bir konumda. Burada, Swatch Grubuna ait en saygın markaların şaheserleri şehrin mimari görkemini yankılıyor. Rus Çarı Büyük Petro'nun "Avrupa'ya açılan pencere" olarak kurduğu ve İmparatorluğunun güçlü Avrupa devletlerinin seviyesine çıktığını simgeleyen bu zengin, büyüleyici, unutulmaz şehir sizi de cezbedecektir.

Breguet, Harry Winston, Blancpain, Glashütte Original, Jaquet Droz, OMEGA ve Swatch markalarının son yeniliklerini sunan, vazgeçilmez bir durak yeri. 

Yeni ürünleri keşfedin

Haberler Saint-Petersburg

Tourbillon Butiği Saint-Petersburg

Bir sorunuz mu var yoksa bir ayrıntıyı mı merak ediyorsunuz?
Bizimle temasa geçin

Sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyacağız. Aşağıdaki alanları doldurup "Gönder" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Tourbillon Butiği

Avrupa

TOURBILLON BOUTIQUE

Contact us


Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Lütfen butiğinizi seçiniz:

You can contact us: