Menü
tu

Tourbıllon Butik

Saint-Petersburg

Rusya Federasyonu


Temas bilgileri

13, Bolshaya Konyushennaya Street
St-Petersburg, 19186

Açılış saatleri

Pzt : 10:00 AM - 9:00 PM Sal : 10:00 AM - 9:00 PM Çar : 10:00 AM - 9:00 PM Per : 10:00 AM - 9:00 PM Cum : 10:00 AM - 9:00 PM Cmt : 10:00 AM - 9:00 PM Paz : 10:00 AM - 8:00 PM

Tourbıllon Butik Saint-Petersburg

Saint-Petersburg, Rusya Federasyonu Bir Tourbillon butiğini sanat, tarih ve kültüre bürünmüş bu şehirden daha ideal bir yerde hayal etmek zor!

Butik, şehrin ana caddesi, lükse adanmış Nevski Bulvarının çok yakınında, mükemmel bir konumda. Burada, Swatch Grubuna ait en saygın markaların şaheserleri şehrin mimari görkemini yankılıyor. Rus Çarı Büyük Petro'nun "Avrupa'ya açılan pencere" olarak kurduğu ve İmparatorluğunun güçlü Avrupa devletlerinin seviyesine çıktığını simgeleyen bu zengin, büyüleyici, unutulmaz şehir sizi de cezbedecektir.

Breguet, Harry Winston, Blancpain, Glashütte Original, Jaquet Droz, OMEGA ve Swatch markalarının son yeniliklerini sunan, vazgeçilmez bir durak yeri. 

Yeni ürünleri keşfedin

Haberler Saint-Petersburg

Tourbıllon Butik Saint-Petersburg

Bir sorunuz mu var yoksa bir ayrıntıyı mı merak ediyorsunuz?
Bizimle iletişime geçin

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki boş alanları doldurup "Mesajı gönderiniz" butonuna tıklayınız. Tourbillon ekibi tarafından en kısa sure içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Tourbıllon Butik

Avrupa

Bizimle iletişime geçin

İletişime geçmek istediğiniz butiği seçiniz

Bizimle iletişime geçebilirsiniz: